Xtrike ME Геймърска мишка Gaming Mouse GM-323 - 12800dpi
- €8.08 | 15.80лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-GM-323-BK |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 12800 dpi |
| БРОЙ БУТОНИ | 8 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 129 x 77 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 69 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | RGB Backlight with 13 modes Programmable Driver Software Fire Button |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391939024 |
| МИШКИ | |
| ТИП НА СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ЦВЯТ | Бял |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)