Xtrike ME Геймърска мишка Gaming Mouse GM-227 - 3600dpi
- €5.24 | 10.25лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-GM-227 |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 3600 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 125 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 126 x 67 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Бял Син |
| ТЕГЛО | 93 g |
| ПОДСВЕТКА | 7 цвята Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 7 Colors Cycle Glowing 4 Step DPI Ergonomic Design with Blue and White colors |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391933480 |
| МИШКИ | |
| ТИП НА СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ЦВЯТ | Бял |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)