Xtrike ME Геймърска мишка Gaming Mouse GM-110 - 3600dpi
- €3.23 | 6.32лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-GM-110 |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична За дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 3600 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 125 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 4 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 124 x 73 x 38 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 68 g |
| ПОДСВЕТКА | 7 цвята Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 7 Recurrent Colors Illumination Quick 4-step DPI Selection up to 3600 High-Profile Design with optimum palm support |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391930632 |
| МИШКИ | |
| ТИП НА СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ЦВЯТ | Черен |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)