Supermicro Intel CPU P4X-CLX4210R-SRG24 2.40GHz
ЗАПИТВАНЕ ЗА НАЛИЧНОСТ
Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Добави в желани
Добави за сравняване
Наличност: В наличност
Производител: Supermicro
Код на продукта: P4X-CLX4210R-SRG24
Процесор  Intel Xeon Silver 4210R Processor
Процесор - Име на ядро  Cascade Lake
Цокъл на процесора  3647
CPU Clock Rate  2.40 GHz
Turbo Clock Rate  3.20 GHz
Брой ядра на CPU  10
Threads Quantity  20
Cache Size  13.75 MB
Instruction Set  64 bit
Production Technology  14 nm
TDP  100 W
Maximum CPU Temperature  84°C