Lenovo ThinkPad Yoga 11e (6th gen)
- €137.00 | 267.95лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkPad Yoga 11e (6th gen) |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core m3 |
| Процесор честота | 8100Y 1100MHz 4MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | LPDDR3 |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Оптично устройство | |
| Екран размер | 11.6" |
| Резолюция | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 615 |
| Операционна система | |
| USB | USB 3.2 and USB Type-C |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Camera HDMI IPS Touchscreen |
| Количество | 5 |
| SH Лаптопи | |
| ПАМЕТ | 8GB |
| ТВЪРД ДИСК | |
| ДИСПЛЕЙ | 11.6 |
| ПРОЦЕСОР, СЕРИЯ | Intel Core m3 |
| ПАМЕТ, ТИП | LPDDR3 |
| БАТЕРИЯ СТАТУС | OK |
| СТАТУС | А клас |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)