Lenovo ThinkPad X13 Gen 3
- €666.00 | 1,302.58лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkPad X13 Gen 3 |
| Статус | Grade A- |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Процесор честота | 1265U up to 4.80GHz 12MB |
| Памет обем | 16GB |
| Памет тип | LPDDR5 |
| Storage обем | 512GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Оптично устройство | |
| Екран размер | 13.3" |
| Резолюция | 1920x1200 WUXGA 16:10 |
| Видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Операционна система | |
| USB | USB 3.2 and USB Type-C/Thunderbolt |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Camera HDMI IPS |
| Количество | 1 |
| SH Лаптопи | |
| ПАМЕТ | 16GB |
| ТВЪРД ДИСК | |
| ДИСПЛЕЙ | 13.3 |
| ПРОЦЕСОР, СЕРИЯ | Intel Core i7 |
| ПАМЕТ, ТИП | LPDDR5 |
| БАТЕРИЯ СТАТУС | OK |
| СТАТУС | А- клас |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)