PSU FORTRON FSP550-50ABA /550W
ЗАПИТВАНЕ ЗА НАЛИЧНОСТ
Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Добави в желани
Добави за сравняване
Наличност: В наличност
Производител: FORTRON
Form Factor  ATX 12V V2.52
AC Input  Input voltage: 90-264Vac; Input frequency: 47-63Hz; Input current: 115Vac @ 8A, 230Vac @ 4A
DC Output  Outputs:+3.3V /+5V /+12V /-12V /+5Vsb; Max:20A /20A/ 45.83A /0.3A /3.0A; Min.:0A/ 0A/ 0.1A/ 0A/ 0A; Regulation:±5%/ ±5%/ ±5%/ ±5%/ ±5%; Ripple/Noise:50 mV /50 mV /120 mV/ 120 mV/ 50 mV; Output Wattage: 550W