PSU FORTRON FSP350-51AAC
ЗАПИТВАНЕ ЗА НАЛИЧНОСТ
Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Добави в желани
Добави за сравняване
Наличност: В наличност
Производител: FORTRON
AC Input  Input voltage: 180-264Vac; Input frequency: 50-60Hz; Input current: 200- 240Vac @ 2.5A
DC Output  Output Wattage: 350W