Marvo Геймърска мишка Gaming Mouse M808W - 1600dpi, Bluetooth, Wireless
- €13.19 | 25.80лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-M808W |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично Bluetooth USB |
| ТИП | Геймърска Wireless Оптична За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 1600 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 125 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 4 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 80 cm |
| ТЕГЛО | 63 g |
| ПОДСВЕТКА | 7 цвята Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Transparent magnetic top cover Silent switches BT5.1 chip 3.7V 400mAh battery Operating range: 10m USB Type-C charging cable |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391933657 |
| МИШКИ | |
| ТИП НА СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)