LG 55QNED7EB3C, 55 4K QNED MiniLED Smart TV, 3840x
ЗАПИТВАНЕ ЗА НАЛИЧНОСТ
Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Добави в желани
Добави за сравняване
Наличност: В наличност
Производител: LG
Код на продукта: 55QNED7EB3C
Размер на екрана, inch  55" (139.70 cm)
Вид на екрана  Flat
Технология  QNED
Резолюция  3840x2160
Smart функция  webOS 26 ThinQ
Smart асистент  Works with Apple AirPlay, Works with the Google Assistant
Честота, Hz  60Hz
Тунер  DVB-T2/C/S2
Аудио  20W, 2.0 Channels, AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), Auto Volume Leveling, Adaptive Acoustic Tuning, WOW Orchestra
Мрежа  Ethernet
Безжична мрежа  Wi-Fi Built in
Bluetooth  Bluetooth
Изводи за свързване  3 HDMI, USB, eARC (on HDMI 2), 2 RF in, Slot CI, Simplink (HDMI CEC)
Енергиен клас  E
Консумация, kWh/1000h  64 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm  122.8 x 23.5 x 77.0 cm
Цвят  Black
VESA размер, mm  300 x 300 mm