LG 50QNED7EB3C, 50 4K QNED MiniLED Smart TV, 3840x
ЗАПИТВАНЕ ЗА НАЛИЧНОСТ
Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Добави в желани
Добави за сравняване
Наличност: В наличност
Производител: LG
Код на продукта: 50QNED7EB3C
Размер на екрана, inch  50" (127 cm)
Вид на екрана  Flat
Технология  QNED
Резолюция  3840x2160
Smart функция  webOS 26 ThinQ
Честота, Hz  60Hz
Тунер  DVB-T2/C/S2
Аудио  20W, 2.0 Channels, Clear Voice Pro, LG Sound Sync, Simultaneous Audio Outings, AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), AI Acoustic Tuning, Mode Sharing Sound
Мрежа  Ethernet
Безжична мрежа  Wi-Fi Built in
Bluetooth  Bluetooth
Изводи за свързване  3 HDMI, eARC (HDMI 2), USB, CI Slot, 2 RF in, Simplink (HDMI CEC)
Енергиен клас  F
Консумация, kWh/1000h  65 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm  111.2 x 23.5 x 70.5 cm
Цвят  Black
VESA размер, mm  300 x 200 mm