Lenovo ThinkPad T440s
- €126.00 | 246.43лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkPad T440s |
| Статус | Grade C |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Процесор честота | 4600U 2100MHz 4MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | DDR3L Onboard+So-Dimm |
| Storage обем | 128GB |
| Storage стандарт | 2.5 Inch SSD |
| Оптично устройство | |
| Екран размер | 14" |
| Резолюция | 1600x900 WSXGA 16:9 |
| Видео карта | Intel HD Graphics 4400 |
| Операционна система | |
| USB | USB 3.0 |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Fingerprint Reader Camera Mini DisplayPort Internal Battery only |
| Количество | 1 |
| SH Лаптопи | |
| ПАМЕТ | 8GB |
| ТВЪРД ДИСК | |
| ДИСПЛЕЙ | 14 |
| ПРОЦЕСОР, СЕРИЯ | Intel Core i7 |
| ПАМЕТ, ТИП | DDR3L Onboard+So-Dimm |
| БАТЕРИЯ СТАТУС | OK |
| СТАТУС | C клас |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)