Vention адаптер Adapter USB-C/A to HDMI F - ACYHB
- €16.49 | 32.25лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Vention |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACYHB |
| ТИП | Преходник |
| КОНЕКТОР 1 | USB 3.0 Type A USB-C Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | HDMI Женски |
| ДЪЛЖИНА | 0.15 m |
| ЦВЯТ | Сив |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 1080p @ 60Hz |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 1080P@60Hz Stable Transmission Aluminum Alloy |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6922794776920 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)