I7-12700K /3.6G/25MB/BOX/1700
ЗАПИТВАНЕ ЗА НАЛИЧНОСТ
Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Добави в желани
Добави за сравняване
Наличност: В наличност
Производител: INTEL
Graphics  Intel® UHD Graphics 770
Socket  FCLGA1700
Number of cores  12
Threads  20
Frequency  Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 Frequency ‡:5.00 GHz; Performance-core Max Turbo Frequency:4.90 GHz; Efficient-core Max Turbo Frequency:3.80 GHz; Performance-core Base Frequency:3.60 GHz; Efficient-core Base Frequency:2.70 GHz