HP ProBook 650 G5
- €245.00 | 479.18лв.
| Марка | HP |
| Модел | ProBook 650 G5 |
| Статус | Grade B |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Процесор честота | 8145U 2100MHz 4MB |
| Памет обем | 16GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 SATA SSD |
| Оптично устройство | NO OD |
| Екран размер | 15.6" |
| Резолюция | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 620 |
| Операционна система | |
| USB | USB 3.1 and USB Type-C/DisplayPort |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Camera HDMI |
| Количество | 3 |
| SH Лаптопи | |
| ПАМЕТ | 16GB |
| ТВЪРД ДИСК | |
| ДИСПЛЕЙ | 15.6 |
| ПРОЦЕСОР, СЕРИЯ | Intel Core i3 |
| ПАМЕТ, ТИП | So-Dimm DDR4 |
| БАТЕРИЯ СТАТУС | OK |
| СТАТУС | B клас |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)