HP ProBook 455 G7
- €293.00 | 573.06лв.
| Марка | HP |
| Модел | ProBook 455 G7 |
| Статус | Grade B |
| Процесор | AMD Ryzen 3 |
| Процесор честота | 4300U 2700MHz 4MB |
| Памет обем | 16GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Оптично устройство | |
| Екран размер | 15.6" |
| Резолюция | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Видео карта | AMD Radeon Graphics |
| Операционна система | |
| USB | USB 3.1 and USB Type-C/DisplayPort |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Camera HDMI IPS |
| Количество | 1 |
| SH Лаптопи | |
| ПАМЕТ | 16GB |
| ТВЪРД ДИСК | |
| ДИСПЛЕЙ | 15.6 |
| ПРОЦЕСОР, СЕРИЯ | AMD Ryzen 3 |
| ПАМЕТ, ТИП | So-Dimm DDR4 |
| БАТЕРИЯ СТАТУС | OK |
| СТАТУС | B клас |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)