HP Stream 11 Pro G5
- €68.00 | 133.00лв.
| Марка | HP |
| Модел | Stream 11 Pro G5 |
| Статус | Grade A- |
| Процесор | Intel Celeron Quad-Core |
| Процесор честота | N4120 1100MHz 4MB |
| Памет обем | 4GB |
| Памет тип | DDR4 Onboard |
| Storage обем | 64GB |
| Storage стандарт | eMMC |
| Оптично устройство | |
| Екран размер | 11.6" |
| Резолюция | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| Видео карта | Intel HD Graphics 500 |
| Операционна система | |
| USB | USB 3.1 |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Camera HDMI |
| Количество | 2 |
| SH Лаптопи | |
| ПАМЕТ | 4GB |
| ТВЪРД ДИСК | |
| ДИСПЛЕЙ | 11.6 |
| ПРОЦЕСОР, СЕРИЯ | Intel Celeron Quad-Core |
| ПАМЕТ, ТИП | DDR4 Onboard |
| БАТЕРИЯ СТАТУС | OK |
| СТАТУС | А- клас |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)