Genius Мишка Mouse DX-110 Black - USB
- €3.80 | 7.43лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Genius |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GENIUS-DX-110-BLK |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | За лява и дясна ръка Оптична |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 1200 dpi |
| БРОЙ БУТОНИ | 3 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 60 x 105 x 37 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 85 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Full-size optical mouse |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710268251477 |
| МИШКИ | |
| ТИП НА СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ЦВЯТ | Черен |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)