PSU FORTRON VITA-750BD 750W
ЗАПИТВАНЕ ЗА НАЛИЧНОСТ
Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Добави в желани
Добави за сравняване
Наличност: В наличност
Производител: FORTRON
Power  750W
Manufacturer  FORTRON
Model  VITA-750BD
Form Factor  ATX12V V3.1
AC Input  200-240V~ 6A 50-60Hz
DC Output  +3.3V/ +5V/ +12V/ -12V/ +5Vsb;20A/ 20A/ 62.5A/ 0.3A/ 2.5A
PFC Type  Active ≧ 0.9
Fan Information  Sleeve Bearing, 120mm
Safety and Environmental  OVP, OCP, OPP, OTP, SCP, UVP, SIP, NLO
Dimensions  140×150×86 mm