Ajazz безжични геймърски слушалки Wireless Gaming Headphones - AHM08 MAX Gray, White - Bluetooth , 2.4G
- €45.00 | 88.01лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ-AHM08MAX-GW |
| ТИП | Безжични слушалки |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Лаптоп Компютър Мобилен телефон Таблет Телевизор |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | Bluetooth Wireless USB |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 53 mm |
| МИКРОФОН | Да |
| ЦВЯТ | Сив |
| ТЕГЛО | 266 g |
| БАТЕРИЯ | 500 mAh - 55 hours |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 53mm Composite Drivers Tri-Mode Connectivity Options 55-Hour Battery Life Aluminum Alloy Construction Universal Device Compatibility |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412986949 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)