Ajazz професионална геймърска мишка AJ139 V2 MC - Wireless Gaming Mouse - 1K, Magnetic Charging Dock, White
- €29.90 | 58.48лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ139-V2-MC-WH |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Pixart PAW3311 |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 12000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| РАЗМЕРИ | 125.3 x 63.3 x 38.1 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 66 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Precision with the PAW3311 Sensor & 12,000 DPI Durable Micro-Switches for High-Speed Clicks Magnetic Charging Base with RGB Lights 3 Modes Connectivity for Versatile Use |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412985584 |
| МИШКИ | |
| ТИП НА СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth |
| ЦВЯТ | Бял |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)